Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Спортивно-масова та патріотична робота ліцею.

Date: 18 листопада 2023 о 12:50
102 view

1.У ліцеї проводились “Веселі старти” між учнями початкових класів.Участь брали учні 1,3 та 4 класів.(від 6 до 9 років).Кількість учасників-20.
2.До дня Захисників та Захисниць були проведені естафети між учнями 5-11 класів та вчителями ліцею.Участь у змаганнях брало 52 учасники.(від 11-до 40 років).
3.Учні ліцею брали участь в естафетах “Cool Games”.Всього 22 учасники віком від 7 до 15 років.(2-10 класи).
4.До Дня Туризму проходив чемпіонат Полапівського ліцею в якому брали участь 30 учнів,віком від 10 до 17 років.
5.Учні ліцею брали участь у відборі до збірної команди Рівненської сільської ради на ХХIII особисто-командні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді “Волинська осінь”в селі Гороховище.24 учасники,віком від 10 до 17 років.
6.Учні ліцею були учасниками особисто-командних змагань зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді “Волинська осінь” в смт.Маневичі.16 учасників,віком від 10 до 17 років.
7.У м.Луцьку наші учні брали участь у змаганнях зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді “Волинська осінь”.Всього 15 учасників віком від 10 до 17 років.
8.Учні ліцею брали участь у відкритих обласних змаганнях з пішого мандрівництва “Стежками УПА”.7 учасників віком від 10 до 17 років.
9.Активною була участь у місячнику шкільних бібліотек,який проходив під гаслом “Вірю в майбутнє твоє,Україно”.
Учні 1-11 класів брали участь у конкурсі малюнків,книжкових виставках,грі-вікторині “З Україною в серці”,у конкурсі читців “Моя незламна Україна”Вік учасників від 6 до 16 років.Всього було залучено 105 дітей.

Comments:
Only authorized users can leave comments.